Platforma Agappe.tv - jest już aktywna. Rejestracja dla twórców, wspólnot oraz nowe funkcje dostępne już od 15 stycznia!


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę naszej Fundacji https://fn50.pl i zapisz się do newslettera. Wyślemy Ci przypomnienie o nowych funkcjach i przygotowywanej przez nas aplikacji.

Służba Odnowy Małżeństw

68 wyświetleń
Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

Zapraszamy na otwarte spotkania Seminarium Odnowy Małżeństw. To szansa nie tylko na pogłębienie więzi małżeńskiej, ale także na poprawienie tej nadszarpniętej. Seminarium jest organizowane w ramach formacji Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej.
Posługa skierowana jest do wszystkich małżeństw sakramentalnych. Spotkania mają na celu formowanie relacji małżeńskiej i doskonalenie jej. Spotykamy się raz w miesiącu (w soboty) w Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie.

Podczas planowanych spotkań będziemy mieć szansę zobaczyć siebie i swoje małżeństwo w innym świetle, możemy też mieć więcej czasu na to, aby pobyć razem z innymi małżeństwami, które idą lub chcą iść przez życie drogą wiary. Na każdym spotkaniu wspólnie będziemy uczestniczyć w Eucharystii, słuchać konferencji i świadectw. Nie ma idealnych małżeństw, nasze również takie nie są. Zapraszamy!
---------------------------------
Daty spotkań, sobota godz. 10:00:
👉18 listopada 2023
👉16 grudnia 2023
👉20 stycznia 2024
👉24 luty 2024
👉16 marca 2024
👉13 kwietnia 2024
👉11 maja 2024
👉8 czerwca 2024

Wesprzyj nas:
patronite.pl/budzimy-kosciol

Pokaż więcej

0 Komentarze Sortowanie

Nie znaleziono komentarzy